Стоматология для детей

Пам’ятаєте лихі 90-ті, коли похід до стоматолога був справжнім катуванням? Радянська Стоматологія залишила відбиток на багатьох. Особливо яскраві спогади у тих, хто лікував зуби, будучи дитиною. У нас найкраща стоматология для детей (Киев).

Одна наша 30-річна пацієнтка розповідала, що досі пам’ятає, як її утримували в чотири руки, поки лікар висвердлював карієс без анестезії. І тільки в нашій клініці вона позбулася своєї панічної боязні стоматологів.

Дітки більше не бояться стоматологів
Ми як ніхто інший розуміємо, що перший похід до стоматолога-це враження на все життя. Робимо все можливе і неможливе, щоб дитині було комфортно і зовсім не страшно. Наше головне завдання при лікуванні юних пацієнтів – вилікувати зубки і зробити відвідування стоматолога звичною подією в житті дитини. Як похід до перукаря або в школу танців.

Сучасне обладнання, легкі седативні препарати, привітний персонал, затишна атмосфера. Дітки більше не бояться стоматологів! Кращий лікар-той, який щиро любить дітей, це факт. Наші стоматологи обожнюють діток. Знають, як їм сподобається.

Вже після першого відвідування дитина перестає боятися дядька в білих халатах і з задоволенням йде до нас наступного разу.

Кожен лікар має вищу категорію і спеціалізацію «Дитяча стоматологія». Працює в широкому спектрі медичних послуг.