Баннер

Широкоформатний і інтер’єрний друк-різновид завдяки якій, ви можете наносити текст, зображення, на матеріали великого формату. Ваше зображення може бути нанесено на вінілову плівку, папір, банерну сітку, банерну тканину тощо. У нас найкращій баннер харьков.
Виготовлення банерів на банерній тканині-один з видів широкоформатного та інтер’єрного друку. Сьогодні банер є одним з найбільш використовуваних продуктів для зовнішньої реклами. Банерна тканина-це полотно з розміщеною на ньому інформацією про компанію / товар / послугу, яку він пропонує.
Цей рекламний товар застосовують як на вулицях так і в приміщеннях. Кріпиться на будівлях, парканах, сходах, трибунах, спеціальних конструкціях. При хорошому інформаційному наповненні і місці розміщення Широкоформатний друк на банері стає продуктивним методом просування бренду.
Банерна сітка-дуже затребуваний вид матеріалу. Це перфорована поверхня в дірочку в зв’язку з чим значно знижується вітрове навантаження. Найчастіше її використовують на високих будівлях, для зменшення парусності конструкції і сюжет видно з далека.