День народження на теплоході

День народження на теплоході – це яскраво!
Для мешканців Києва та гостей столиці є безліч цікавих варіантів, де і як провести свій День народження. Але, безумовно, одним з найбільш яскравих варіантів є святкування дня народження на теплоході або яхті. Оренда парусної або моторної яхти для святкування дня Народження стає простою і доступною послугою у Києві. Детальніше на rentflot.ua.

День народження на яхті – це дешевше, ніж Ви могли б подумати!
Для компанії друзів з 5-6 осіб, наприклад, яхта на цілий день (з капітаном) може обійтися менш 100 дол.! А для сім’ї та друзів, оренда яхти або оренда невеликого теплоходика на 10-15 гостей обійдеться всього 150-200 дол. за весь день народження.

Обслуговування від компанії Рентфлот – це висока якість та доступні ціни
При цьому, компанія Рентфлот гарантує високий сервіс і доступні ціни на кейтерингове обслуговування (банкет, фуршет, барбекю аперитив…), а менеджери запропонують найцікавіші атракціони та інвентар для розваг на острові Києва або за його межами.

Свято для будь-якого віку
Для дитячого дня народження це може бути піратська вечірка для молоді – квест з дискотекою, для старшого покоління — музика 80-х і українські пісні. Кокпіт або кают-компанія на яхті, салон або тераса невеликого теплохода, палуба катери – найкращі місця для банкету в День народження!

Ювілей на яхті – це статусно!
У нашому флоті є яхти, теплоходи VIP класу, проведення ювілею або Дня Народження на борту яких лаконічно підкреслить статус іменинника. З 2013 року, компанія Рентфлот ввела Подарункові сертифікати на оренду яхт (яскраво оформлені, без вказівки вартості оренди, але із зазначенням сайту rentflot.ua), які стали прекрасним подарунком на День народження в Києві для будь-якого іменинника.