Купить криптовалюту

Більше чверті всіх онлайн-підприємців використовують Woo Commerce, яка є однією з найпопулярніших платформ оплати. На цьому тижні найбільша криптовалютная біржа в Сполучених Штатах — Coinbase, оголосила про випуск плагіна Woo Commerce в рамках свого комерційного пропозиції Coinbase Commerce, який можна завантажити з Github.

Coinbase Commerce сам по собі є платіжним рішенням, допомагаючи ще більшій кількості онлайн-торговців використовувати криптовалюту. В даний час ethereum і bitcoin cash все ще проходять тестування на платформі, а користувачі, які зберігають биткоин (BTC) і лайткоин, можуть пересилати їх через Coinbase Commerce. Команда працює над створенням аналогічної функціональності BCH і эфириума. Також ми розповімо, де можна купить криптовалюту.

Власники онлайн магазинів, які використовують кнопку оплати бібліотеці React, вже мають можливість використання функціоналу Coinbase. Біржа також підтримує мови програмування, такі як Python, і розглядає впровадження Ruby. Ідея, схоже, полягає в тому, щоб дати як можна більшому числу людей скористатися інноваційною технологією для оплати покупок.

Це всього лише один з небагатьох ходів, які Coinbase робить для просування кріптовалюти в цьому році. В даний час вони беруть участь в інституційних фінансових продуктах і запускають фонд криптовалютного індексу, збирають ліцензії, подібні Bitlicense, купили біржу Paradax і планують переїзд в Японію.

Ринок обробки платежів є гігантським. Всі докази, які комусь потрібно було б оцінити, неймовірно масштабні. І хоча це простір трохи переповнене, Coinbase має ряд переваг перед конкурентами: раніше початок розвитку нової екосистеми, дуже позитивна ідентифікація бренду, безліч відгуків і загальну довіру серед персон, «роблять погоду» на крипто-ринку.