Герметик для швов

Ще кілька десятиліть тому герметик автомобільний був справжньою рідкістю. На які тільки хитрощі не йшли власники машини, щоб добитися герметичності на стиках і швах кузова. Використовувалися такі матеріали, як ізолента, пластилін, гумові прокладки і багато іншого. Однак з появою на ремонтному авторинку такої продукції, як герметик для швів застосування різних підручних засобів тепер стало неактуально. Саме він сприяє надійності безлічі з’єднань деталей та їх захисту від зовнішнього середовища. У нас найкращій герметик для швов.

Загальна характеристика та особливості

Існує декілька видів даної продукції, але справжнім уособленням прогресу стала поява герметика на основі поліуретану. Дана речовина користується найбільшою популярністю в авторемонте з-за широкої сфери застосування. Воно підходить для ремонту бампера, фар, стекол. Взаємодіє з багатьма матеріалами: деревом, металом, склом, анодованим алюмінієм, теракотою, бетоном. Основними завданнями вважаються склеювання і герметика. Поліуретановий герметик характеризується високою еластичністю, водостійкістю, міцністю, довговічністю, нульовий усадкою, морозостійкістю, надійністю. Стійкий до корозії і хімічних речовин, механічного впливу, вібрацій і ультрафіолету, також не виділяє небезпечні речовини. Виготовляється згідно всім сучасним стандартам.

Технологія застосування

Перед початком нанесення поверхня знежирюється, очищається від пилу, бруду, іржі і води. Герметик поліуретановий може використовуватися при температурі поверхні і навколишнього середовища від -20° C до +40° C. Оптимальна температура самого герметика становить 10-25° C. Легко наноситься спеціальним пневматичним пістолетом або пензлем. Повна полімеризація відбувається через кілька годин, залежно від товщини шва. Після висихання забарвлюється різними автоэмалями. Термін зберігання – 3 роки, після відкриття продукція зберігається не більше півроку.