Оказание бухгалтерских услуг

Приватне підприємство «АйКью-Консалт» надає послуги Вашої бухгалтерії в Мінську, які гарантують бездоганне ведення бухгалтерії, дозволять Вам приймати дієві рішення для ведення бізнесу і забезпечують фінансову безпеку Вашого підприємства.

Нашим клієнтом може стати практично кожне підприємство: ми здійснюємо обслуговування великих і початківців організацій і індивідуальних підприємців. У нас найкраще оказание бухгалтерских услуг.

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ НАШИХ ПОСЛУГ:

Клієнти «АйКью-Консалт» не побоюються податкових перевірок, а гідно дивляться в майбутнє і можуть повністю присвятити себе розвитку бізнесу.

Ми гарантуємо:

Посиоянная професійна бухгалтерська консультація
Співробітник нашої компанії позиціонується в податковій інспекції як Ваш головний бухгалтер;
Закріплений за Вами наш співробітник володіє достатніми професійними знаннями, навичками і необхідним обсягом робочого часу для повного і правильного ведення обліку Вашої організації;
Договір передбачає повну матеріальну відповідальність нашої компанії за виконану роботу;
Ви застраховані від професійних помилок;
Повну конфіденційність.
ПЕРЕВАГИ «АЙКЬЮ-КОНСАЛТ»
Ціни на наші послуги визначаються в індивідуальному порядку і залежить від багатьох факторів. Ми працюємо з клієнтами на всій території РБ. Ви можете дізнатися вартість і замовити необхідні послуги по обслуговуванню Вашої бухгалтерії, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Співпраця з нами це:

Кваліфіковані фахівці. Наші співробітники мають великий досвід, якісно і в обумовлені терміни виконують роботу будь-якої складності, а також своєчасно реагують на зміни в законодавстві РБ.
Прийнятна вартість на будь-яку нашу послугу. Ви оплачуєте тільки конкретну роботу з нашої сторони, яку необхідно провести для успішного вирішення Ваших завдань.
Гарантована конфіденційність. Наша компанія завжди стоїть на захисті Ваших інтересів і прав.
Зручні форми співробітництва. Ми надаємо різноманітні послуги, які можуть здійснюватися в зручному для Вас режимі, на зручній для Вас території і виходячи з обраного способу співпраці.
Матеріальна відповідальність. Наша компанія несе повну відповідальність за якість і достовірність проведених робіт – це документально закріплюється в укладеному з Вами договорі.
Значна економія фінансових, матеріальних і трудових ресурсів. Співробітники Приватного підприємства «АйКью-Консалт» без зайвих витрат часу з Вашої сторони допоможуть найбільш ефективно і швидко досягти необхідних результатів, що дозволить збільшити Ваші доходи, а також буде сприяти розширенню і процвітанню Вашого бізнесу.