Грузовое такси

Іноді хорошого в нашому житті так багато, що звичайний седан таксі просто не впорається з таким вантажем. А ось дешеве вантажне таксі легко перевезе по Києву все необхідне при квартирному або офісному переїзді. Наша служба таксі передбачає послугу вантажного таксі для організації переїздів або перевезення габаритних меблів. У нас найкраще грузовое такси.

Як замовити вантажне таксі?
Для комфортного і швидкого дачного або квартирного переїзду вам потрібно викликати вантажне таксі в Києві, щоб дбайливо і акуратно доставити меблі і габаритні речі в нове місце. При залишенні заявки потрібно вказати масштаб переміщень і приблизний обсяг речей, що транспортуються, щоб ми могли підібрати оптимальний вантажний транспорт для економного переїзду.

Професійна консультація від операторів служби таксі » Поїхали з нами!»заощадить Ваш час при плануванні великого переїзду або разового перевезення габаритних речей. Ми намагаємося підібрати відповідний по місткості вантажний автомобіль, щоб заощадити ваші кошти і при цьому перевезти цінне майно без пошкоджень.

Наберіть наш телефон або залиште онлайн заявку на подачу вантажного таксі. При дзвінку ви дізнаєтеся важливі для збереження перевезення вантажу моменти і зорієнтує вас за типом вантажного автомобіля і за вартістю послуги в реальному часі. Вам потрібно сказати обсяг вантажу, а також адресу подачі вантажного таксі для завантаження і точку вивантаження.