Медицинская кровать

Якісна багатофункціональна медична ліжко дозволяє врахувати всі потреби хворого і зробити його життя настільки комфортним, наскільки в даній ситуації можливо. Також вона забезпечує зручність тим, хто доглядає за людиною під час реабілітації після травм або інсульту. Для уникнення пролежнів на медичні ліжка іноді встановлюють протипролежневий матрац. У нас найкраща медицинская кровать 4 секции Киев купить.

Сучасні моделі медичних ліжок не мають практично нічого спільного з простими лікарняними ліжками 30-річної давності. Іноді це навіть створює труднощі з вибором необхідного товару. Оскільки чим більше функцій, тим вище ціна, важливо визначитися, які пристосування дійсно знадобляться, а які в даному випадку зайві.

Критерії вибору медичних ліжок
Якщо потрібно буде переміщати ліжко, то наявність коліс обов’язково. У такій моделі має бути передбачено автономне гальмівний пристрій. Воно буде забезпечувати фіксацію ліжка на одному місці.

Що стосується оптимальної кількості секцій, то це питання необхідно узгодити з лікарем. Є моделі з електричним і механічним регулюванням секцій. Найкомфортніша регулювання ліжка — з електроприводом. Положення секцій регулюють пультом управління. Це може робити навіть сам пацієнт. Механічне регулювання буває двох видів-гвинтова і гребінчаста. Гвинтове регулювання менш зручна, але коштує менше. Найдешевший варіант-гребенчатая регулювання. Вона найменш зручна. Зверху ліжка можна встановити спеціальний секційний медичний матрац, що позитивно позначиться на здоров’ї хворого.