Мастер Ворот

Промислові секційні ворота мають великі розміри і двигун ставиться навальний. Стельові двигуни встановлюються в основному на гаражних секційних воротах.

До найпоширеніших поломок можна віднести:

зламані або зношені пружини;
потребують заміни, що зносилися, ролики;
злетіла або який обірвався трос з барабана;
пошкоджені полози;
ослаблені ролики, петлі, кронштейни;
знос двигуна.
Стельові двигуни щодо навальних вважаються більш надійними.

Детальніше на https://mastervorot.kiev.ua/remont-vorot/.

Ще до частих несправностей можна віднести пошкодження самого полотна воріт, найчастіше таке відбувається через зіткнення автомобільного транспорту з воротами.

При виникненні якихось не зрозумілих вам проблем звертайтеся до спецыалистам інакше можна зробити тільки гірше. Найпоширеніша проблема у відкатних воріт — знос роликів ( в основному саморобних) на верхній підвісці. Якщо їх робочі якості не відновилися після змащення графиткой або литолом, то ролики доведеться замінити.

Рейковий тип відкатних воріт вважається одним з найбільш надійних. Якщо направляюча рейка досить міцний і надійно закріплений, то проблем з ним не виникатиме. Ролики, на яких ворота переміщуються, теж досить довговічні.

Відкатні консольні ворота з–за більш складних конструктивних особливостей мають і більшу кількість проблемних точок. Частіше це стосується саморобних або систем низької якості. У них слабка жорсткість направляючої балки, і невеликий ресурс роликів, які відчувають підвищені навантаження. Це викликає утруднення при відкритті–закритті, скрегіт і, як правило, заклинювання воріт, частіше, у крайніх точках положення.

Інша поширена проблема відкатних воріт це — непотрапляння в уловлювач кінцевого ролика, встановленого на несучій балці або розвантаження всього полотна воріт немає при наїзді на нього кінцевого ролика. Така несправність, як правило, викликана деформацією (провисанням) полотна воріт або невеликий зрушенням стовпа з уловлювачем або фундаменту. Для вирішення цієї проблеми, переміщують на нове місце тільки «пастку».

Ще одна невелика рекомендація, що враховує досить складну конструкцію відкатних воріт. Якщо причина виниклої проблеми не зрозуміла, і немає впевненості в правильному способі її рішення, звертайтеся до фахівців. Вони не тільки допоможуть грамотно усунути несправність, але і дадуть рекомендації як в подальшому уникнути проблем і пов’язаних з ними витрат..