Настроим яндекс-директ

Агентство контекстної реклами. Розрахуємо потенційний дохід і рентабельність, налаштуємо ефективну кампанію, забезпечимо максимальну конверсію і мінімальну ціну кліка.
Налаштування і ведення контекстної реклами — ефективний інструмент залучення цільових відвідувачів, потенційних клієнтів на Ваш сайт. Ми допоможимо настроим яндекс-директ.
Розміщення контекстної реклами в пошукових системах — обов’язковий елемент плану просування в інтернеті.

Вартість і ефективність контекстної реклами залежить від рівня професіоналізму в налаштуванні кампаній, а також вимагає постійної аналітики коректування ключових слів, мінус-слів, оголошень, вартості кліка, націлювання та інших елементів кампанії контекстної реклами.

Агентство контекстної реклами Глобал Консалтинг Груп » пропонує комплексну послуги — настройка ЯндексДирект і GoogleAdwords. Крім своєї комерційної діяльності, консалтингова компанія » Глобал Консалтинг Груп активно бере участь у підтримці малого та середнього бізнесу Росії та Уралу. Ми регулярно організовуємо заходи для підприємців, круглі столи та безкоштовні семінари. Фахівці наших компаній надають безоплатну консультаційну підтримку підприємцям.
У 2011 році нами був заснований «Уральський фонд розвитку бізнесу». У 2015 році фонд отримав нагороду «Кращий експерт pro bono» бізнес-конкресса «Опори Росії».