Международные грузоперевозки из китая

Формування бізнесу, який ґрунтується на постачання товарів різного призначення з Китаю, відбувається в кілька етапів. І одним з основних чинників успішності підприємства виступають міжнародні перевезення з Китаю, які виконуються за прийнятними розцінками. У нас найкращі международные грузоперевозки из китая.
Якщо провести оцінку вартості товару для кінцевого споживача, то виявиться, що перевезення збільшують вартість імпорту з Китаю всього на 8-10%. При цьому решта подорожчання відбувається «з вини» довгого ланцюжка посередників у самій Україні. Щоб збільшити прибуток і тим самим реалізувати ідею успішного бізнесу, невеликим підприємцям, раніше закуповують продукцію у посередників в Україні, слід замовляти товари безпосередньо, розширюючи їх асортимент і знижуючи вартість.
Опитування серед підприємців показав, що основні проблеми, з якими вони стикаються, відносяться до мовного бар’єру і не знання основ міжнародної торгівлі. Як правило, не вистачає практичного досвіду для їх вирішення в короткий час, що може призвести до втрат прибутку.
Мовний бар’єр не дозволяє підприємцям грамотно з юридичної точки зору скласти контракт на поставку продукції. Виникають нюанси можуть проходити процедуру погодження місяцями, і все одно немає впевненості, що ви змогли витиснути з китайських партнерів все, на що розраховували раніше. Саме тому ми рекомендуємо звертатися до компаній, які мають постійних представників у Китаї. Вони, за невеликий відсоток, проведуть необхідні переговори і укладуть контракти вигідні для підприємця. Крім того, ви можете розраховувати і не те, що фахівці компанії проведуть розрахунки з виробниками безпосередньо на місці, а ви тільки переводите гроші на їх рахунок в Україні. Ні яких втрат при перекладі, ні яких зволікань у переговорах, а, отже, бізнес не несе збитків.
Ще один фактор, який турбує представників початківця бізнесу, це прихід товару в неповну відповідність із замовленими характеристиками. І ці побоювання обгрунтовані. Не знаючи законодавства країни, не знайомлячись з пропозиціями на місцях, є ризик нарватися на несумлінне підприємство, що випускає продукцію низької якості або не має ліцензію на експорт товару. Але і ці питання вирішуються через торгових посередників, що працюють в даній сфері вже досить давно, мають значний досвід в оцінці продавців і виробників продукції в Китаї.