Одежда для снегохода

Існує думка, що для поїздок на снігоході може підійти гірськолижна або сноубордистська Екіпіровка. Однак це не так. Щоб пересуватися тривалий час і на великій швидкості, екіпіровка повинна мати деякі захисні елементи, яких немає у одягу для гірськолижників. Екіпірування для снігохода повинна бути більш міцною, захищати від можливого падіння, несприятливих погодних умов, зігрівати. Тобто в будь-яких обставинах і в будь-яку погоду в ній повинно бути комфортно і безпечно. У нас ви зможите Купить одежду для снегохода Казахстан.
Що обов’язково має входити в екіпіровку для снігохода?

Шолом і підшоломник
Перед вибором снегоходного шолома дуже навіть не завадить обзавестися хорошим підшоломником. Він має зберігати тепло, добре пропускати повітря і захищати від поту, тобто володіти усіма властивостями якісної білизни. Нехтувати цією складовою снігоходної екіпіровки не варто – комфорт і тепло в будь-які морози Вам не завадять.

Зимовий шолом для снігохода в подальшому може вберегти Вас від серйозних травм і навіть смерті. Тому з усією серйозністю потрібно поставитися до вибору шолома для снігохода.

Якщо ви будете багато часу проводити в горах або на місцевості, що продувається, то обов’язково потрібно купувати шолом з підігрівом. Катаючись в таких місцях на великих швидкостях запросто підхопити серйозну хворобу після обдування морозним вітром. У зимових шоломах з електропідігрівом використовується система зі спеціальним датчиком. Її мета — створити оптимальну температуру всередині шолома. Таким чином, навіть у найлютіший мороз ваша потилична і скронева частина голови будуть перебувати в теплі, що надзвичайно важливо.

Снегоходный шолом повинен стати запорукою вашої безпеки. Він повинен бути зручним і надійним, щоб не погіршував чутність і не обмежував видимість.

Наша компанія реалізує великий асортимент зимових шоломів для снігоходів: модулярні (з відкидається передньою частиною), з підігрівом, з подвійним візором, кросові позашляхові, при цьому здійснюючи їх доставку в будь-який регіон країни! На нашому сайті ви можете купити снігоходний шолом за дуже вигідною ціною.