Оценка часов

Безкоштовно виконаємо оцінку Ваших годин, якщо Ви збираєтеся їх виставити на продаж. На відміну від ломбардів, що скуповують годинник як брухт, оцінюємо годинник як витвір годинникового мистецтва. Безкоштовно виконаємо оцінку справжності брендових годинників. Працюємо online, ви можете вислати нам фотографію Вашого годинника. У нас найкраща оценку часов.

Якщо ви хочете продати свій годинник або просто дізнатися їх поточну вартість, наші фахівці зроблять для вас безкоштовну оцінку.

Попередня оцінка проводиться online. Для цього вам достатньо зробити фото Вашого годинника, наявної комплектації, і відправити нам — за адресою kupljuchasy@gmail.com або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Також годинник можна оцінити фізично, при особистій зустрічі. Для цього ви можете надіслати нам ваш годинник або бути присутнім особисто. Ми призначимо зустріч в годинниковій майстерні, де майстер перевірить стан їх механізму. Оцінка механізму проводиться на спеціальному обладнанні, в більшості випадків Ваш годинник для цього навіть не потрібно буде розкривати.

Оцінка рідкісних колекційних, а також старовинних годинників проводиться на основі інформації провідних світових аукціонних будинків christie’s-sotheby’s, Antiquorum та ін. У нашій компанії ви також можете отримати консультацію з продажу ваших годин в цих аукціонних будинках.

Як оцінити вартість годин самостійно?

Основні фактори, від яких залежить ціна б/у годин:

— Стан механізму. Необхідність технічного обслуговування знижує вартість годин;
— Стану корпусу і елементів його конструкції. Вартість підвищує відсутність подряпин, задирів, відколів. Раніше проведене полірування знижує вартість годин.
— Комплектація. Наявність коробки, документів, наявність всіх ланок на браслеті (якщо він передбачений комплектацією). Годинники в повній оригінальній комплектації і в хорошому стані представляють велику цінність. Якщо комплектація передбачала наявність додаткових предметів: інструменту, сувенірів тощо, наявність цих предметів також грає в бік підвищення вартості.
— Модель і рік випуску. Для порівняно нових годин цінність визначається їх доступністю в мережі рітейлерів і припиненням виробництва цієї моделі. Деякі старіші екземпляри годинника, мають додаткову, колекційну цінність.
— Колекційна цінність. Якщо дана модель представляє інтерес для колекціонерів, то такий годинник коштує дорожче.