пПеречень документов для получения лицензии на продажу алкоголя в рк

Одержання ліцензії на роздрібну реалізацію алкогольної продукції

Для того щоб контролювати законність проведених підприємцями дій з роздрібної реалізації алкоголю, державою розроблений інститут ліцензування. Без отримання ліцензії займатися підприємницькою діяльністю не можна. Такі дії вважаються протизаконними і караються штрафами. Ми розповімо про перечень документов для получения лицензии на продажу алкоголя в рк.

Отримання ліцензії надає право роздрібної реалізації спиртних напоїв. Дозвіл потрібен на всі види алкогольної продукції:

Якщо ви вирішили самостійно зайнятися отриманням ліцензії, то чекайте непотрібної тяганини і в більшості випадків відмови у видачі дозволу. При цьому причиною відмови можуть бути помилки у поданих документах. Ви втратите багато часу.

Що пропонує РЦПП?
Що ж робити? Звернутися до професіоналів, які допоможуть в оформленні ліцензії. Однією з таких відомих компаній у Казахстані є РЦПП. За час роботи нашої компанії, ми накопичили досвіду, що дозволяє вирішувати будь-які завдання оперативно і грамотно. Зазначимо, що наші філії розташовуються у багатьох великих містах Казахстану, тому допомога в отриманні дозволу стають доступною кожному бажаючому.

Кожному клієнту надається індивідуальний підхід і професійне обслуговування. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому робимо привілеї для наших постійних клієнтів. Вони можуть розраховувати на істотні знижки на всі види послуг.

У нашому штаті кваліфіковані фахівці, які відповідально підходять до виконання своїх посадових зобов’язань. Вони прекрасно знають тонкощі оформлення дозвільних документів, тому ніяких помилок не роблять. Фахівці швидко зберуть необхідні документи для подання в Податковий комітет по місту, де ви плануєте продавати алкоголь.