Радиаторы отопления алюминиевые

Компанія СІСО ГРУП рада представити вам секційні алюмінієві радіатори. Наша команда зібрала кращі марки секційних радіаторів які ви можете придбати у нас. Алюмінієві радіатори ідеальний варіант для автономного опалення вони мають невеликий об’єм води і велику тепловіддачу. звернувшись до нашої команди Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію в підборі секційних алюмінієвих радіаторів, а також якісний товар, який прослужить вам довгі роки і буде зігрівати в холодні вечори! Також ми порекомендуємо вам потрібну комплектацію яку необхідна для радіаторів опалення різних виробників таку як кронштейни, комплекти для монтажу, крани кульові, радіаторні крани, термостатичні вентелі і термоголовки. У нас найкращі радиаторы отопления алюминиевые.

Вибір алюмінієвого радіатора

Алюмінієві радіатори опалення сьогодні широко використовуються для створення як систем центрального, так і індивідуального опалення. Справа в тому, що їх технічні характеристики значно краще у порівнянні з виробами з чавуну або сталі.

Алюмінієві радіатори виробляються не тільки з алюмінію – туди додають різні речовини з вмістом кремнію, а в подальшому отримують як окремі секції, так і колектори.

Існує дві основних технології виготовлення таких конструкцій, як алюмінієві радіатори – лиття та екструзії. Перший спосіб передбачає, що всі секції проводяться окремо. В цьому випадку вміст кремнію має бути не більше 10%. У підсумку виходять конструкції, здатні витримати серйозний тиск – близько 15-20 атмосфер. Для того, щоб вода спокійно могла просочуватися через алюмінієві радіатори, виробляють розширені водні канали. Для додаткового збільшення міцності виробу його стінки роблять досить товстими. Технологія екструзії передбачає, що алюмінієві радіатори виготовляється цілком за рахунок пресування.