Рафтинг

Ми впевнені, що для гарного відпочинку потрібна хороша інфраструктура, тому приділяємо особливу увагу нашій базі, адже саме тут ви будете відпочивати і обідати після сплаву, а можливо і залишитеся ночувати, якщо це передбачено вашою програмою або ви вирішите, що одного дня для відпочинку мало. У нас найкращій рафтинг.

Наша база знаходиться в селищі Мигея на закритій території, в 50 метрах від річки. Є електрика і можливість зарядити гаджети, інтернет, так що ви цілком можете поєднати відпочинок з роботою. У нас є літній душ, крани з проточною водопровідною водою і умивальники, щоб помити руки і привести себе в порядок, обладнані стаціонарні туалети з каналізацією і зливом. Всі санвузли регулярно миються і дезінфікуються.

Обідня зона і зона відпочинку розташовані під стаціонарним дахом в просторих альтанках, є дерев’яні гойдалки, зона для вечірнього багаття, клумби та озеленення, фотозони.

На нашій базі є кава-машина, ви можете замовити відмінну ароматну каву.

Якщо ви захочете залишитися на ночівлю – є 4-місні намети, вони стоять на спеціальних настилах 50 см заввишки і накриті стаціонарним дахом, ні дощ, ні холод вам не страшні. Намети укомплектовані спальними мішками і теплоізоляційними килимками.

Поруч з базою на березі річки обладнані містки для комфортного купання і риболовлі. Є дитячий майданчик. Продуктові магазини, аптека знаходяться в 15 хвилинах ходьби.

База розташована в 10 хвилинах ходьби від однієї з головних визначних пам’яток Мігеї – Мигейської ГЕС, там є оглядовий майданчик і прекрасний пішохідний маршрут уздовж річки з декількома видовими майданчиками.