Ремонт кондиционеров

Ремонт алюмінієвих трубок будь-якої складності (пайка механічних пошкоджень трубки, установка вставок в згнилих місцях магістралі, заміна та відновлення гумової частини трубки, глушіння заднього контуру, а так само відновлення і прокладка нової траси зі спеціального гумового шланга. У нас найкраще обслуживание и Ремонт кондиционеров.

Всі наші з’єднання проходять перевірку тиском в 30Атм.

Ремонт компресорів (заміна електромагнітної муфти, заміна підшипників, заміна сальника вала, так само можливо повна переборка поршневої групи компресора.

Антибактеріальна обробка випарника.

Професійна чистка всієї системи кондиціонування від бруду і продуктів розпаду поршневої групи, яка являє собою повну промивання внутрішньої системи сольвентом. Заправка кондиціонерів авто-це заснована послуга компанії «Авто-холод». Співробітники нашої компанії здійснять заправку і діагностику вашого кондиціонера в зручному для Вас місці і в будь-який час.

Перевагою нашої компанії є те, що нашим клієнтам не потрібно витрачати час на поїздку на станцію технічного обслуговування, стояти в чергах, записуватися на заправку на кілька днів вперед, ми здійснюємо заправку і діагностику кондиціонерів авто в день дзвінка. Наші фахівці працюють фактично в будь-який час доби, з раннього ранку до глибокої ночі, без вихідних. Ми можемо здійснити заправку автомобільного кондиціонера біля вашого будинку, офісу, місця роботи, на дачі і в будь-якому іншому місці. Так само ми здійснюємо виїзд в будь-яку точку Ленінградської області і за її приділи.