Взрывозащищенные светильники

Серія вибухозахищених світлодіодних світильників від Revolight – це надійне і безпечне обладнання, призначене для роботи в екстремальних умовах. Область застосування приладів такого роду досить широка: від нафтогазопереробних підприємств до хімічних виробництв і автозаправних станцій. КОНСТРУКЦІЯ-ВИБУХОЗАХИЩЕНИХ СВІТЛОДІОДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ
Підвищена увага звертається на характеристики, які відповідають за збереження приладу: вибухозахищені світильники Revolight – це надміцний корпус зі спеціальним покриттям, що запобігає вплив механічних і ударних навантажень, додатковий захист контактної групи, а також можливість постачання обладнання з прохідними захисними коробками. У нас найкращі Взрывозащищенные светильники от производителя.

Захист контактної групи
Надміцний корпус
Ударостійке боросилікатне скло. Модельний ряд вуличних світлодіодних світильників «Револайт» серії RCR призначений для вирішення широкого спектру завдань: від необхідності створити елементарне, безпечне вуличне освітлення пішохідних переходів, під’їздів і паркових доріжок, до високопрофесійних завдань по освітленню автомобільних магістралей, з обов’язковим дотриманням безлічі норм і значень яскравості, освітленості і рівномірності.