Смарт приставка

смарт приставка на Андроїд підходять для всіх типів телевізорів, в тому числі, і для тих, які використовують електронно-променеву трубку (епт), іншими словами — кінескоп.

Вибір приставки на андроїд для кінескопного телевізора — завдання не з складних. Справа в тому, щоб прописати смарт на старому тб, необхідно виконати ряд простих дій щодо підбору розумного пристрою, який буде асистувати Вашого телевізора.

Формально, головним критерієм відбору приставки для КІНЕСКОПНІ телевізори повинен бути роз’єм AV. Цей роз’єм виглядає, як отвір для підключення навушників. Технічно, роз’єм AV таким і є, проте ж відміну від 3.5 мм Jack криється в додатковому контакті, відповідальному за відео.

Таким чином, для того, щоб підключити смарт приставку до старого тб, потрібні:

а) роз’єм AV на приставці

b) шнур тюльпан або як його ще називають — RCA

В якій якості виводиться зображення з приставки на телевізор

Питання цілком справедливий. Як ми вже знаємо з статті: «Вибір приставки для нового тб з HDMI, максимально доступне дозвіл, у якому може виводити зображення приставка дорівнює 4k або Ultra HD і то, тільки в тому випадку, якщо матриця самого телевізора підтримує такий дозвіл. В іншому випадку зображення буде виводитися на екран у Full HD.