Пескоструй

Надаємо послуги піскоструминного очищення будь-якій поверхні: метал, бетон, цегла, дерево. Також виробляємо дизайнерську піскострумінь допомогою якої поверхня набуває оригінальну структуру, колір, рельєф. У нас найкращій пескоструй.

Професійна очищення від іржі (корозії), старої фарби і забруднень, підготовка під фарбування.

ISO-Sa Піскоструминне очищення
Очищення поверхні за допомогою піскоструминної обробки має позначення «Sa».
Перед піскоструминним очищенням поверхні видаляються товсті нашарування іржі, а також видимі масляні, жирові забруднення і бруд.

Піскоструминне очищення — це один з методів очищення поверхонь від іржі та інших видів забруднень.

Суть абразивної обробки полягає в тому, що частинки піску направляються на оброблювану поверхню з високою швидкістю, яку їм надає потік стисненого повітря. Врізаючись частинки видаляють забруднення.

Піскоструй часто використовують при обробці металевих поверхонь для видалення старої фарби, іржі, вторинної окалини, а також різного роду забруднень.

Крім того піскоструйка широко застосовують при будівництві, а також при виробництві реставраційних робіт. Перед нанесенням шпаклівки, фарби на робочу поверхню необхідно провести очищення штукатурки, або цегляної кладки. І в цьому випадку піскоструйка є кращим варіантом, оскільки дозволяє скоротити фінансові витрати та прискорити процес виконання робіт.

За допомогою піскоструменю проводиться очищення поверхні від іржі, кіптяви, старої фарби, цвілі, різного виду грибка та інших видів забруднення. Також піскоструйка використовується для підготовки поверхні до фарбування.

Комплексне очищення поверхонь від всіх видів забруднень і нашарувань.