Стеклобанка купить

Ми пропонуємо повний асортимент банок від Камишинському склотарного заводу по самій демократичній ціні. Висока якість продукції, що відповідає стандартам ІСО 9001, гідно оцінили багато наші партнери. Ви можете в будь-якій кількості купити оптом в Москві скляні банки, які ми доставимо за вказаною адресою автомобільним, залізничним транспортом. Запрошуємо до співпраці виробників напоїв і продуктів харчування, а також переробні заводи харчової галузі. Ми прпоонуємо стеклобанка купить.

Асортимент продукції
Скляну тару різного об’єму і різної форми, представлена в нашому каталозі, призначена для зберігання, консервації харчових і нехарчових продуктів. Склотара виготовлена з матеріалів високої якості на сучасному обладнанні.

В каталозі продукції ви знайдете великий вибір банок наступних видів:

по способу закривання кришки – під закатку (СКО), «твіст»;
за обсягом – від 120 до 3 000 мл;
з різним діаметром горловини.
У каталозі представлені 7 типорозмірів скляних СКО-банок і 26 видів склотари з закриванням «твіст». Разом з продукцією ми поставляємо високоякісні кришки з жерсті, на які за бажанням клієнта ми можемо нанести будь-який напис чи зображення методом літографії. Замовлення на кришки оформляється і оплачується окремо.