ProHoster

Купити домен в будь-якій зоні
Домен — це адреса, що люди будуть використовувати, щоб відвідати ваш Web-сайт в Інтернеті.

У Вас немає активного доменних імен, то пропонуємо купити домен через ProHoster. Перед покупкою доменного імені Ви можете подивитися усі вільні домени і перевірити доступний Ваш для реєстрації.

Компанія ProHoster пропонує Вам створити домен недорого в кращих доменних зонах. Щоб купити домен буде потрібно п’ять хвилин Вашого часу. Ми надаємо високий рівень стабільності за найкращими цінами, вартість домену включає в себе професійну підтримку з доступом 24/7 і допоможе у вирішенні проблем, пов’язаних з купівлею домену або його використанням.

Ціна на домен, то на що звертає увагу при покупці. ProHoster є акредитованим реєстратором доменів в таких зон .COM, .BIZ, .INFO… і робить Вам кращі умови покупки домену. Ціна на покупку доменного імені на пряму залежить від зони. На сьогодні ProHoster пропонує найоптимальніші ціни на домени. Також у нас проводяться регулярні знижки на популярні домени.

БЕЗКОШТОВНИЙ набір сервісів кожному!
Після реєстрації Ви отримуєте в подарунок невелику кількість сервісів, таких як:

Email аккаунт
Ви отримаєте в своє розпорядження 2 безкоштовних персональних Email адреси з високим захистом від шкідливих програм і небажаної розсилки.
Управління DNS
Повний доступ до DNS через нашу інфраструктури з повним захистом і доступом з будь-якого місця.
Перенаправлені пошти
Наддается можливість налаштувати переадресацію пошти на свій існуючий адресу.
Оптові інструменти
У вашому розпорядженні великий вибір інструментів для одночасної роботи з більш ніж 15 доменами.
Переадресація домену
Отримаєте можливість безкоштовного перенаправлення свого домену з возмодностью маскування домену.
Захист вашого домену
Максимальний захист вашого домену. Жодна дія не буде здійснено без вашої згоди.
Проста панель управління
Доступна панель управління. Все зібрано в одній панелі, управління всіма сервісами, покупка нових.
Доменне ім’я — Реєстрація та пошук.
Компанія ProHoster надає послуги з реєстрації доменних імен. Перед тим як купити доменне ім’я ми пропонуємо скористатись швидким пошуком і реєстрацією доступних доменних імен, а також доступні веб-хостинг рішення. Реєструйте з упевненістю — ми офіційний акредитований реєстратор доменів.

Реєстрація доменного імені — що значити насправді
У той час як термін «Реєстрація» зазвичай використовується не зовсім правильно. При реєстрації доменних імен, ви купуєте права на використання веб — адреси протягом певного періоду. Ви купуєте ліцензію реєстратора доменів, в основному це період від 1 року і більше.

Реєстрація домену
Доменне ім’я є адресою або місцем в інтернеті, за допомогою якого люди зможуть знайти Вашу організацію. Реєстрація домену, як правило, здійснюється на 1 місяць/рік. Щоб зберігати свій домен постійно активним необхідно регулярно його продовжувати, інакше інша людина зможе зареєструвати свій домен. Для реєстрації домену потрібно звернутися до аккредитированному реєстратору і з його допомогою виконати реєстрацію. Реєстратор допоможе перевірити вільне доменне ім’я для реєстрації. ProHoster надає великий вибір зон для реєстрації домену, наприклад .com .net .biz … Для реєстрації доступні регіональні домени .uk .ru .us і т. д.