WEB Hosting

Хостинг PHP: Вибір в один клік
Тепер для кожного сайту можна встановити свою версію PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0 і свій набір модулів в один клік. Можна сміливо розробляти нові проекти на самій останній версії PHP, навіть якщо ваші інші сайти сумісні тільки з більш старими версіями. Вибір тільки необхідних модулів PHP для кожного сайту підвищить його безпеку.

Кращий хостинг: Відсутність турбот
Ваші ресурси розміщуються на загальному сервері під керуванням наших фахівців. Думати особливо ні про що не треба, все вже налаштовано. Проте, якщо необхідно працювати з ресурсоємними сайти (великі інтернет-магазини, дуже великі форуми, гігантські соціальні мережі, наприклад) — настійно рекомендуємо звернути увагу на VDS.

Захист і лікування сайтів від вірусів
Ви можете бути впевнені, що ваші сайти будуть у безпеці. Ми реалізували кілька рівнів перевірки вашого сайту на наявність різноманітних загроз: трояни, редиректи, шеллі, бекдори, шкідливі коди і т. д. А при їх виявленні ми автоматично вилікуємо ваш сайт.

Зручне управління
Графічний інтерфейс ISP Panel зручний і зрозумілий навіть для новачка. З ISP Panel управляти сайтами, доменами, електронною поштою і базами даних швидко і легко. Крім того, з її допомогою ви зможете стежити за статистикою вашого сайту.

WEB технології
Понад 300 популярних програм з автоматичною установкою за 1 клік (WordPress, Joomla, Drupal, phpBB, OpenCart та ін)

Безкоштовний перенесення сайту
Перенести дані від іншого хостинг-провайдера не буде проблемою. Ми безкоштовно допоможемо вам з перенесенням і налаштуванням вашого сайту на наш віртуальний хостинг.