Жевательный мармелад

Дітям подобаються веселі пригоди. Відчути себе дослідником морських глибин можна з Gummy candy. Не пропустіть шанс і спробуйте Sharks-жахливо смачних акул, приручіть Tintenfish-фруктових каракатиць. Оцініть новинку Octopus-маленьких восьминогів зі смаком полуниці. А також ми пропонуємо найкращій жевательный мармелад производитель Украина.

Забавні тварини
Смішні їстівні фігурки тварин нікого не залишать байдужими. Купуйте чарівних пінгвінів-Pingummi або різнокольорових корів — Bunte Kun. Завжди популярні Playmouse-чарівні мишки з довгими хвостиками. Фігурним мармеладом з ароматом полуниці, малини, чорної смородини можна ласувати поодинці або компанією.

Для тих, хто любить незвичайний смак, пропонуємо кислі зовні і інтенсивно фруктові всередині цукерки: Dino rex-динозаври і Sour Glowworms – світлячки. Розіграти друзів і відчути себе королем вампірів можливо з Тrolli Dracula. Придбайте цукерки зуби графа Дракули без глютену і лактози в звичайному або міні форматі. Почастуєте на Хеллоуїн знайомих Spookies-привидами і Blob – згустками. Смачні монстри скрасять сірі будні.